Papierowe opaski TYVEK® PREMIUM oraz PREMIUM+


Rodzaje papierowych opasek TYVEK® PREMIUM oraz PREMIUM+


Do czego stosuje się opaski TYVEK®

Papierowe opaski identyfikacyjne (przez niektórych nazywane opaskami - biletami) - najbardziej ekonomiczny sposób identyfikacji gości w Państwa przedsięwzięciu.
Te papierowe opaski identyfikacyjne mogą być wykorzystywane w charakterze biletów wejściowych do nocnego klubu, do VIP-STREFY na przedsięwzięciach masowych, w szpitalach, przychodniach, bowling-klubach i nawet kinach.
Papierowe opaski identyfikacyjne są bardzo jaskrawe, pozwalają łatwo wyłowić osoby, które przeniknęły na imprezę bez biletu. Te opaski są wystarczająco trwałe, łatwo wyginają się i przy tym się nie rwą.
Opaski są bardzo opłacalne, a ze względu na zapięcie z klejem i perforacją ich nie można zdjąć nie rozrywając, ich nie można użyć powtórnie albo przekazać innej osobie. Opaski papierowe nie wyzywają alergii, są bezpieczne w wykorzystaniu i mają certyfikat higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.
Zamówić i nabyć opaski identyfikacyjne, mogą Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub wysyłając zmówienie poprzez formularz zamówienia.

Jak korzystać
Czekamy na ciebie!
03-043 Warszawa, Żeglugi Wiślanej 7/37

Pobierz mapę
(Szczegółowy schemat)